MTCheader02
MTC Medemblikker Tennis Club

Voorjaarscompetitie 2020

Dit voorjaar doen er maar liefst 16 teams, waaronder 2 jeugdteams mee met de voorjaarscompetitie. Hieronder staat een lijst met alle speler. 

Zodra de indeling (en ook de toegekende klasse) bekend is, wordt de lijst aangepast met de definitieve klasse erin vermeld. Helaas krijgt de VCL niet eerder bericht of de aangevraagde promotie goedgekeurd is.

DINSDAGOCHTEND Dames 1 DD 50+ * 2e klasse
Els Beers
Ria v/d Gulik
Anny Pronk
Marion Ootes
Joke Steenwijk
Gea Veentjer
Aligonda Reedijk
Lenie Zuurbier

------------------------------------------------------

WOENSDAGAVOND DD 17+
Helen Kraakman
Lindy Kleimeer
Jeannette Steeman
Manon Steenwijk
Petra Wagenaar

------------------------------------------------------

VRIJDAGAVOND 1 GD 17+ * 2e kl aangevraagd
Natascha Edens
Wilma Riet
Wendy Wijnker
Ron Zwan
Remco Zuurbier

VRIJDAGAVOND 2 GD 17+ * 2e kl aangevraagd
Helen Kraakman
Manon Steenwijk
Ryanne Smeman
Liana Groot
Peter Smeman
Wilfried Haakman
Stefan Hoogendijk
Maarten Vossen

VRIJDAGAVOND 3 GD 17+ * 3e klasse
Andrea Stam
Els Winters
Sandra Edens
Henry Wagenaar
Jeroen Schaft
Theo Repkes

VRIJDAGAVOND 4 GD 17+ * 3e kl aangevraagd
Marieke Pot
Michelle van Vliet-van der Herberg
Anniek Laan
Jelle Langendijk
Piet Meurs
Renze Brems

VRIJDAGAVOND 5 GD 17+ * 4e klasse
Jolanda Kager
Esther Schinkel
Odette Langendijk
Thijs Hof
Rick Mensink
Tristan Kool

------------------------------------------------------

ZATERDAG HD 17+ 1 * 2e kl aangevraagd
Paul van Putten
Olaf Minnema
Lorenzo Moreno
Thijs Moret

ZATERDAG Heren 17+ 2 * 4e klasse
Richard Dudink
Bas de Wit
Menno de Geus
Pascal van Poecke
Sebastiaan Pot
Sjoerd Sijbrandij

ZATERDAG Gemengd 1 17+ * 3e klasse
Ramses Ravenschot
Patrick Postma
Leon Bakker
Sanne Postma
Simone vd Veer
Esther Veentjer

ZATERDAG HD 17+ * 2e klasse
Sjaak Beers
Peter Vermeulen
Nico Vermeulen
Johan Busselaar
Johann Muller 

ZATERDAG DD 17+ * 4e klasse
Tessa Wagenaar
Debbie Wagenaar
Megan Schuitemaker
Xandra Oranjeboom
Noortje Cals
Suze Bruin
Danny Baven

ZATERDAG Gemengd dubbel 17+ * 4e klasse
Wietse Kootstra
Tineke Altink
Annemiek Laan
Lindy Kleimeer
Alexander Hagemeijer

------------------------------------------------------

ZONDAG GD * 1e klasse
Petra Wagenaar
Jeannette Steeman
Jack de Boer
Manuel de Groot
Siem Kwant

ZONDAG Heren 35+ * hoofdklasse
Paul de Winter
Wesley Gerritsen
Arthur de Winter
Berry Veenstra
Frits Hakkesteegt
Bas Jochims
Mark Bakker
Richard Kuné

------------------------------------------------------

ZONDAG Jeugd 11 t/m 14 jaar * 4e klasse
Susan Hoogendijk
Sylvan Vossen
Joost Wagenaar
Bas Kraakman
Michel Hoek
Jan Jochims

ZONDAG Jeugd Groen 
Yasmijn Smeman
Yasien Assady
Kevin Hagemeijer
Kaj Linthorst
Minke Visser
Yfke de Boer


Met dank aan:

novitaz
Peut Medemblik
logo2014 400x200
Etosjong logo
tegelhandelmedemblik tennisclub
Caravanstalling Botman
wijkom