MTCheader02
MTC Medemblikker Tennis Club

Najaarscompetitie 2020

Dit najaar doen er maar liefst 14 teams, waaronder 2 jeugdteams mee met de voorjaarscompetitie. Hieronder staat een lijst met alle speler. 

------------------------------------------------------

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
3e klasse - MEDEMBLIK 1
Jeroen Schaft (M, 30660289)
Andrea Stam (V, 27778525)
Henry Wagenaar (M, 28599160)
Els Winters (V, 15132315)
Theo Repkes (M, 19054971)
Sandra Edens (V, 30442796)

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
3e klasse - MEDEMBLIK 2

Marieke Pot (V, 28873505)
Jelle Langendijk (M, 30796164)
Renze Brems (M, 31116264)
Michelle van Vliet-van der Herberg (V, 30752833)
Anniek Laan (V, 30746647)
Piet Meurs (M, 19846444)

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
3e klasse - MEDEMBLIK 3

Manon Steenwijk (V, 18810039)
Helen Kraakman (V, 18249868)
Liana Groot (V, 24337609)
Maarten Vossen (M, 30410800)
Stefan Hoogendijk (M, 30564409)
Walter Oranjeboom (M, 18452973)

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
4e klasse - MEDEMBLIK 4

Thijs Hoff (M, 30753600)
Rick Mensink (M, 23805226)
Odette Langendijk (V, 30443784)
Esther Schinkel (V, 30410843)
Jolanda Kager (V, 15736148)
Tristan Kool (M, 35320753)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse - MEDEMBLIK 1
Johan Busselaar (M, 10579834)
Nico Vermeulen (M, 10636854)
Johann Muller (M, 10636641)
Peter Vermeulen (M, 10636862)
Sjaak Beers (M, 11403284)

Heren 17+ Zaterdag
3e klasse - MEDEMBLIK 1
Thijs Moret (M, 12735574)
Paul van Putten (M, 12352705)
Olaf Minnema (M, 12966290)
Lorenzo Moreno (M, 13783149)
Tom Dijkstra (M, 13878948)

4e klasse - MEDEMBLIK 2
Sebastiaan Pot (M, 11630515)
Richard Dudink (M, 27475867)
Sjoerd Sijbrandij (M, 29084601)
Menno de Geus (M, 30450926)
Bas De Wit (M, 12712442)
Pascal van Poecke (M, 12178314)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse - MEDEMBLIK 1
Suze Bruin (V, 27734706)
Danny Baven (V, 30564433)
Megan Schuitemaker (V, 23037555)
Tessa Wagenaar (V, 23037636)
Debbie Wagenaar (V, 25230131)
Noortje Cals (V, 35130709)
Xandra Oranjeboom (V, 35399449)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse - MEDEMBLIK 1
Tineke Altink (V, 12479500)
Annemiek Laan (V, 12574090)
Wietse Kootstra (M, 20286244)
Lindy Kleimeer (V, 12966274)
Alexander Hagemeijer (M, 26638746)

Gemengd 17+ Zaterdag
3e klasse - MEDEMBLIK 1
Simone van der Veer (V, 28644492)
Leon Bakker (M, 13648527)
Ramses Ravenschot (M, 18452965)
Esther Veentjer (V, 12415863)
Patrick Postma (M, 20559240)
Sanne Busselaar (V, 20559259)

Heren 35+ Zondag
Hoofdklasse - MEDEMBLIK 1
Berry Veenstra (M, 10636846)
Frits Hakkesteegt (M, 10659501)
Paul de Winter (M, 10636919)
Arthur de Winter (M, 13578855)
Wesley Gerritsen (M, 12429376)
Mark Bakker (M, 22511652)
Bas Jochims (M, 11780193)
Richard Kuné (M, 17764335)

Gemengd Dubbel Zondag
2e klasse - MEDEMBLIK 1
Siem Kwant (M, 30161703)
Jeannette Steeman (V, 15712281)
Manuel de Groot (M, 21350434)
Petra Wagenaar (V, 22909982)
Jack de Boer (M, 28513312)

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Groen 2 - MEDEMBLIK 1
Kevin Hagemeijer (M, 35198621)
Yasmijn Smeman (V, 30947588)
Yfke de Boer (V, 35476060)
Minke Visser (V, 35399473)
Kaj Linthorst (M, 35486767)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
4e klasse - MEDEMBLIK 1
Bas Kraakman (M, 30947502)
Sylvan Vossen (M, 30947618)
Michel Hoek (M, 31339840)
Joost Wagenaar (M, 29836689)
Jan Jochims (M, 35320745)



Met dank aan:

logo vermeulen
Marjan Hartog mode
aandeoever logo web
logo commandeur
logo2014 400x200
Danny Leung Logo
HenR MTC